Nabídka nemovitostí

Prodej rodinného domu 425 m², pozemek 503 m² Jablonec nad Jizerou - Blansko, okres Semily

Prodej rodinného domu 425 m², pozemek 503 m² – Jablonec nad Jizerou – Blansko, okres Semily, 8 900 000 Kč

Prodej rodinného domu 425 m2, Blansko, Jablonec n. Jizerou, pozemek 503 m2

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout prodej rodinného domu, který je možno využít k ubytování v soukromí či rodinné rekreaci. Nemovitost se nachází na svažitém pozemku v klidném místě Krkonoš u řeky Jizery, vhodný k celoročnímu využití.

Nemovitost se skládá z 5 apartmánů (č. 1 – 34,90 m2, apart. č. 2 – 31,10 m2, apart. č.3 – 31,70 m2, apart. č. 4 – 24,10 m2, apart. č. 5 – 35,20 m2 – dohromady 152 m2), kdy každý má dvě obytné místnosti s vlastním sociálním zařízením. Společný prostor tvoří bar s krbovými kamny s výměníkem, jídelna, salónek, kuchyň, lyžárna, dostatek skladovacího prostoru, technická místnost, prádelna, podsklepená garáž s vyztužením střechy proti váze sněhu. K dispozici je udržovaná zahrada s venkovním posezením.

Vytápění je řešeno automatickým kotlem na tuhá paliva (peletky, ořech 2) a elektrokotlem. Ohřev vody zabezpečuje několik elektrických bojlerů s propojením na kotel na tuhá paliva, s dostatečnou kapacitou pro všechny uživatele. Nemovitost má celkem 16 obytných místností, čtyři technické 9 x WC, novou fasádu, plastová okna a je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Okolo celého domu je zámková dlažba a ochranná vápencová zeď před domem proti sněhu.

Dům se nachází 4 min autem od SKI areálu Kamenec. Další lyžařské vyžití v Rokytnici n. Jizerou- 6 min. jízdy. V okolí je mnoho turistických a sportovních příležitostí. Přístup k domu z obecní komunikace. Možnost parkování před nemovitostí. Veškerá občanská vybavenost přímo v Jablonci n. Jizerou.

Prodej rodinného domu 320 m², pozemek 420 m² - V Třešňovce, Psáry - Dolní Jirčany

Prodej rodinného domu 320 m², pozemek 420 m² – V Třešňovce, Psáry – Dolní Jirčany, 11 490 000 Kč

Prodej rodinného domu 320 m2, pozemek 420 m2 v Psárech – Dolních Jirčanech

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o velikosti 5+kk, s 3 koupelnami, a bezmála 320 m2 obytné plochy v zástavbě rodinných domů klidné části obce. Dům je podsklepený, má 2 nadzemní podlaží a obytné podkroví. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s krbovými kamny a kuchyňským koutem se vstupem na prostorný balkon, koupelna se sprchovým koutem, rohovou vanou a WC.

V patře jsou 2 pokoje a vstup na balkon s výhledem do přírody, koupelna s rohovou vanou a WC.

Obytné podkroví se skládá ze vzdušné haly, 2 ložnic a nedokončené koupelny.

Suterén tvoří technická místnost se vstupem na zahradu, prádelna, malý sklad, dílna a garáž.

Dům je vytápěn krbovými kamny s rozvodem teplého vzduchu, popř. radiátory napojenými na elektrický kotel. Ohřev vody je zajištěn 2 elektrickými bojlery, každý na 200 l. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodu a kanalizaci, přípojka plynu je na hranici pozemku. Dům byl zkolaudován v r. 2007 a je celý zateplen.

Pozemek je přístupný z obecní komunikace s rovinatou zahradou.

Dolní Jirčany jsou vzhledem k dobré dopravní dostupnosti z Prahy a klidnému prostředí velmi žádanou lokalitou. Částečná občanská vybavenost v místě, kompletní v Jesenici (5 minut jízdy autem).

REZERVOVÁNO! Prodej rodinného domu 115 m², pozemek 685 m² Vestecká, Vestec

REZERVOVÁNO!

Prodej rodinného domu 115 m², pozemek 685 m² Vestecká, Vestec

9 390 000 Kč

Exkluzivně Vám v zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům

Dům o dispozici 4+1 s příslušenstvím samostatně stojící na pozemku o velikosti 685 m2, který se nachází v klidné části původní zástavby rodinných domů v obci Vestec.

Dům tvoří velká vstupní hala se vstupem do koupelny a samostatným WC, spíž, předsíň, pokoj, kuchyň a další 3 místnosti, technická místnost, předsíň s přímým vstupem na zahradu a sklad. Při rekonstrukci v roce 2005 byla nemovitost zateplena, bylo nově instalováno plynové topení, vyměněna okna a střešní krytina. Dispoziční řešení a technický stav objektu umožňují jeho stavebně a investičně nenáročné rozšíření, a to formou půdní vestavby, příp. přístavby.

Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, vytápění je realizováno pomocí plynového kotle s rozvodem do všech místností.

Dům je připojen na elektřinu, plyn, kanalizaci a obecní vodovod a je zde vlastní kopaná studna.

Pozemek je rovinatý, přístupová cesta z obecní komunikace s parkováním na pozemku. Na zahradě se nachází dílna a zahradní domek.

V obci je kompletní občanská vybavenost, hypermarket, pošta, restaurace, obchodní centrum, mateřská školka, v dosahu jsou veškeré nákupní možnosti. Zastávka autobusové linky 50 m od nemovitosti. Autobusové linky jedou cca 13 min na stanici metra Opatov.

Prodej ubytovacího zařízení 372 m² Jablonec nad Jizerou - Blansko, okres Semily

Prodej ubytovacího zařízení 372 m² Jablonec nad Jizerou – Blansko, okres Semily, info o ceně u RK

Nabízíme Vám prodej penzionu, který je vedený jako RD v Jablonci nad Jizerou – Blansko. Nemovitost se nachází na velmi hezkém místě v Krkonoších u řeky Jizery a v blízkosti SKi areálu Kamenec, je to ideální místo pro celoroční využití penzionu. Penzion je dlouhou dobu dobře zavedený a má i zahraniční klientelu, v ceně prodeje je možnost přenechání této klientely a případných rezervací.
Samotný penzion se skládá ze čtyř apartmánů, které mají celkově osm pokojů s vlastním sociálním zařízením , dále je zde bar, restaurace a salonek, podsklepená garáž, sklad na zboží , lyžárna , technická místnost se skladem pro sněžnou frézu, velmi pěkná zahrada a majitelé přikoupili další pozemek pod domem. V prvním patře je dále bydlení pro majitele, nebo správce objektu s koupelnou a WC. Celková plocha domu je 372 m2.
Topení je řešeno několika zdroji. Kotel na tuhá paliva, elektro kotel a v restauraci krbová kamna s výměníkem.
Měsíční zálohy na provoz celého objektu ( Topení, elektřina, voda ) jsou 6.200,- Kč měsíčně. Ideální pro podnikání s možností bydlet na horách.
Lze financovat hypotékou , kterou jsme Vám schopni zajistit.
Kontaktujte nás na nezávaznou prohlídku.

Prodej stavebního pozemku 1 766 m² Litostrovská, Rosice

Prodej stavebního pozemku 1 766 m² Litostrovská, Rosice, info o ceně u RK

Exkluzivně Vám v přímém zastoupení majitele nabízíme pozemek v k.ú. Rosice u Brna, ul. Litostrovská, lokalita Malé Kamínky

Stavební pozemek o celkové výměře 1766 m2, jehož součástí je rekreační objekt o rozloze 39 m2, se nachází v klidné části na okraji města.

Pozemek tvoří jeden celek a je vedený dle platného územního plánu jako individuální bydlení. Pozemek je mírně svažitý, přístupný z obecní komunikace, je připojen na elektřinu, voda je zajištěna vlastní kopanou studnou, nachází se zde vzrostlé okrasné a ovocné stromy.

Město Rosice se nachází cca 15 km západně od Brna s výbornou dostupností. Má kompletní občanskou vybavenost.

REZERVOVÁNO! Prodej rodinného domu 70 m², pozemek 1 013 m² Na Parcelích, Vonoklasy

REZERVOVÁNO

Prodej rodinného domu 70 m², pozemek 1 013 m² Na Parcelích, Vonoklasy, 6 890 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dům s příjemnou atmosférou. Dům o velikosti 3+kk s koupelnou s WC a samostatným WC, komorou, 70 m2 obytné plochy a 1013 m2 pozemku se nachází v klidné části stavebně stabilizované zástavby rodinných domů v obci Vonoklasy. Přízemí tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a s francouzskými okny s přímým vstupem na terasu. Je zde dřevěné schodiště. Dále je v přízemí zádveří, a samostatné WC. V prvním patře najdete 2 samostatné pokoje a koupelna s WC. Ohřev vody zajišťuje el. bojler, vytápění je realizováno krbovými kamny a el. podlahovým topením. Dům je připojen na elektřinu, kanalizaci a obecní vodovod a vlastní studnu. Pozemek je mírně svažitý, přístupová cesta z obecní komunikace s parkovacím stáním na pozemku. Na pozemku se nachází zahradní domek využívaný jako dílna, skleník a zahradní jezírko. Obec Vonoklasy se nachází v CHKO Český kras, jihozápadně od Prahy s dobrou dopravní dostupností. Je zde základní občanská vybavenost – obchod, obecní úřad. Zbylá občanská vybavenost je v Černošicích, které jsou vzdáleny 6,5 km.

Prodej komerčního pozemku 22 782 m² Mohelnice, okres Šumperk

Prodej komerčního pozemku 22 782 m² Mohelnice, okres Šumperk, info o ceně na tel.: 775 642 725

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v k.ú. Mohelnice, Za cihelnou. Pozemek o celkové výměře 22782 m2 se nachází na okraji města v sousedství průmyslové zóny. Pozemek tvoří jeden celek a je vedený jako zemědělský půdní fond. V územním plánu obce je část tohoto pozemku (cca 1/3) evidována jako plocha výroby a skladování. Pozemek je přístupný z obecní komunikace. Obec Mohelnice se nachází na hlavní trase mezi Olomoucí a Šumperkem.

REZERVOVÁNO! Prodej obchodního prostoru 432 m² Obecnická, Příbram - Příbram I

REZERVOVÁNO!

Prodej obchodního prostoru 432 m² Obecnická, Příbram – Příbram I, 4 890 000 Kč

4 890 000 Kč (11 319 Kč za m²)

Prodej komerční nemovitosti , ulice Obecnická, Příbram, pozemek 961 m². Dovolujeme si Vám exklusivně nabídnout prodej víceúčelové komerční nemovitosti nedaleko centra města s výbornou dopravní dostupností. Objekt svojí dispozicí poskytuje možnost různorodého využití. Dle platného územního plánu zejména pro obchod a služby, výrobu, skladování, administrativu, ubytování, popřípadě bydlení.

Areál je oplocen s přístupem z hlavní silnice s možností parkování přímo v objektu. Jsou zde dva vjezdy na pozemek. Jedná se o zděnou budovu v dobrém technickém stavu se sklonitou střechou, zastavěná plocha 144 m2, užitná 432 m2ve 2 nadzemních podlažích a je celá podsklepená. Dominantou nemovitosti je funkční krb v hlavní místnosti. Vytápění je realizováno plynovým kotlem s rozvodem do ústředního topení. Ohřev vody pro horní patro zabezpečuje el. bojler nebo může být přepnuto na plynový kotel. Dům je připojen na elektrickou energii, plyn, obecní vodovod a kanalizaci.

Prodej podkrovního bytu 3+1, celkem 124 m² před rekonstrukcí se zahrádkou

Prodej podkrovního bytu 3+1, celkem 124 m² před rekonstrukcí se zahrádkou

Dovolujeme si Vám nabídnout atypický podkrovní byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 o celkové podlahové ploše 120 m² a sklepní kóje 4 m². Byt se nachází v klidné ulici, ve 3. nadzemním podlaží historického činžovního domu bez výtahu s krásným výhledem na Prahu. Dům je v jednosměrné ulici s možností parkování. Byt sestává ze vstupní chodby, kuchyně, 3 obytných místností a šatny. Nemovitost se prodává ve stavu shell & core tj. bez příček, před dokončením finálních povrchů a zařizovacích předmětů (podlahy, kuchyňská linka, obklady, sanita, osvětlení). Byt je připojen na elektřinu, plyn, příprava ke zbudování vodoinstalace a odpadu. K bytu náleží zahrádka umístěná na pozemku příslušící k domu. Dobrá dopravní dostupnost, v okolí veškerá občanská vybavenost – škola školka, zastávka autobusu MHD cca 100 m. 

Cena: 10.990.000,- Kč

Inzerát zde

Pronájem obchodního prostoru 1 072 m² Praha

Pronájem obchodního prostoru 1 072 m² Praha

Exkluzivně nabízíme k pronájmu nebytový prostor, v současné době sloužící jako prodejna, i se zázemím a skladovými prostory o celkové rozloze 1072 m², rozmístění místností vidíte v přiloženém půdorysu.
Nemovitost je pronajímána v tomto rozsahu – prodejna se zázemím a menší sklad (č. 1-9 a 12).
V případě zájmu o všechny místnosti mě prosím kontaktujte. Cena za pronájem celé nemovitosti by byla určena individuálně.
Prostory mají plastová okna a jsou vytápěny elektrickým kotlem. Veškeré měsíční náklady činí cca 3.000,- Kč a nejsou součástí ceny za pronájem prostor.
Velkou výhodou je vstup přímo z rušné ulice, kudy denně projede velké množství aut, takže Vaše reklama bude velice dobře vidět vše kolemjedoucím i kolemjdoucím lidem.
Cena za pronájem místností 1-9 + 12 je 39.000,- Kč/měsíc. Energie se hradí zvlášť.
Při podpisu nájemní smlouvy se platí kauce vy výši dvou měsíčních nájmu a odměna RK ve výši jednoho měsíčního + DPH ve výši 21%.
Prostory za prodejnou jsou využitelné nejlépe pro auto a pneuservis. V místnosti č. 15 je hever na zvedání aut, který v prostoru zůstane. Každá z místností má vlastní vjezd – vysoká garážová vrata.
Při předávání prostor bude veškeré zboží vyklizeno a prostor bude předáván prázdný.
Ul. Přátelství 309/40, Praha 10

Pronájem obchodních prostor s dílnami či sklady, Uhřiněves
Exkluzivně nabízíme nebytový prostor, který se aktuálně využívá jako prodejna auto dílů. Prodejna má samostatný vchod z ulice. Součástí půdorysu prodejny je hlavní prodejní místnost 55 m², sklad 160 m², kancelář, samostatná kuchyňka, šatny, sprchy a toaleta 57 m2. Součástí pronájmu je také dvůr 790 m² a dílny 180 m². Dílny jsou rozděleny do 4 místností se samostatným vstupem ze dvora. Vytápení zajišťuje samostatný kotel s ústředním topením. Prodejna je připojena na všechny veřejné inženýrské sítě. 
Prostor je nejvhodnější pro prodejnu náhradních dílů, menší servis, drobnou výrobu a jiné. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
+ Více informací
Cena:
70 000 CZK / za měsíc
Poznámka k ceně:
+DPH, + záloha na vodu (při aktuálním provozu 1.000,-Kč) +odměna RK
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Druh prostor / Plocha kanceláří:
Obchodní / 460 m²
Číslo zakázky:
ID 201-N01167

Pronájem obchodních prostor, Uhřiněves
Exkluzivně nabízíme nebytový prostor, který se aktuálně využívá jako prodejna auto dílů. Prodejna má samostatný vchod z ulice. Součástí půdorysu prodejny je hlavní prodejní místnost 55 m², sklad 160 m², kancelář, samostatná kuchyňka, šatny, sprchy a toaleta 57 m2. Vytápení zajišťuje samostatný kotel s ústředním topením. Prodejna je připojena na všechny veřejné inženýrské sítě. 
Prostor je nejvhodnější pro prodejnu náhradních dílů, menší servis, drobnou výrobu a jiné. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Cena:
50 000 CZK / za měsíc
Poznámka k ceně:
+ zálohy na vodu a elektřinu
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Druh prostor / Plocha kanceláří:
Obchodní / 272 m²
Číslo zakázky:
ID 201-N01261

Prodej rodinného domu 240 m², pozemek 1 001 m², Blatnice - Plzeň sever

Prodej rodinného domu 240 m², pozemek 1 001 m², Blatnice, okres Plzeň-sever
4 990 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízím k prodeji tento prostorný dům s úžasnou atmosférou.

Dům o velikosti 7+1, s 3 koupelnami, a bezmála 240 m2 obytné plochy a 1001 m2 pozemku se nachází v okrese Plzeň-sever v obci Blatnice, která je od centra Plzně vzdálena maximálně 15 minut jízdy autem. Ihned vedle obce se lze napojit na dálnici D5 a za hodinu dojet do Prahy, či za půl hodiny na německé hranice.
Po vstupu do domu projdete malou vstupní halou, minete po pravé straně pokoj a vstoupíte do velkorysé haly a dýchne na Vás krásná atmosféra a vůně dřeva.
Z haly je do každého pokoje samostatný vstup, to znamená, že žádný z mnoha pokojů v domě, není průchozí a každý má svůj vlastní vstup.
V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, 3 pokoje a 2 koupelny – jedna koupelna s vanou a druhá se sprchovým koutem a samozřejmě oddělené WC.
Z haly vede vchod také na zahradu za domem, která nabízí soukromí, jelikož je obehnána živým plotem.
V horním patře najdete 6 pokojů, z nichž 2 jsou menší, spíše sloužící jako šatny a 4 velké. Z jednoho je také stup na terasu s výhledem do přírody.
Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a radiátory v jednotlivých pokojích.
V hale a spodní koupelně je podlahové topení, které je odděleno a je vytápěno elektřinou.
Před domem se nachází velká část pozemku se studnou, která má dostatek vody jak v létě, tak i v zimě, což je potvrzeno i studií zhotovenou při vyhloubení studny.
K pozemku je přiveden i obecní vodovod, ale studna je dostatečným zdrojem vody, proto stávající majitelé dům na vodovod nepřipojili, nicméně tato možnost tu je.
Dům je připojen na obecní kanalizaci a plynofikaci.
Za domem najdete soukromý pozemek, na který není z žádné strany vidět a proto poskytuje veliké soukromí.

REZERVOVÁNO! Prodej rodinného domu 203 m², pozemek 1338 m², Kaštanová, Sulice - Želivec

REZERVOVÁNO

Prodej rodinného domu 203 m², pozemek 1 338 m², Kaštanová, Sulice – Želivec
13 900 000 Kč

Prodej rodinného domu 248 m², ulice Kaštanová, Sulice – část obce Želivec, pozemek 1.338 m²

13.900.000, – Kč včetně provize RK a právních služeb

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej nového rodinného domu, bungalovu v obci Sulice – Želivec, který se nachází v klidné části obce na rovinatém pozemku v zástavbě rodinných domů. Výhodou této lokality je výborné spojení autobusem do Prahy, na metro Budějovická (cca 35 minut), a to i o víkendu, nebo autem (cca 20 minut). V okolí je kompletní občanská vybavenost. Dům svojí dispozicí poskytuje velké množství prostoru pro vícečlennou rodinu. Srdce domu tvoří rozlehlý obývací prostor propojující kuchyňskou, jídelní a obývací část. Velké prosklené plochy zajišťují kontakt s exteriérem.

Samostatně stojící novostavba byla zahájena v srpnu 2015 a dokončena v červnu 2019. Je zděná systémem Ytong Lambda YQ PDK 450 mm. Pod střechou s taškami Bramac Reviva je kvalitní izolační PUR pěna španělské výroby o síle 280 mm. Nosnost střechy je dimenzovaná na umístnění solárních panelů. Dům o celkové podlahové ploše 203 m² je dispozičně řešen jako 5+kk, 2 x WC, 2 x koupelna, 2 x šatna, komora, technická místnost: obytný prostor 160 m², garáž 43 m². Dům je nepodsklepen. Vytápění a ohřev vody je realizován plynovým kondenzačním kotlem s rozvodem podlahového topení s možností termostatické regulace v každé místnosti. Obývací pokoj nabízí možnost výstavby krbu. Dům je připojen na elektrickou energii, plyn, obecní vodovod a kanalizaci. Jedná se o velmi energeticky úsporný dům, energetická náročnost „B”.

Na pozemku se dále nachází dřevostavba – zahradní domek o velikosti 60 m² s dispozicí 3 + kk. Dům má samostatné WC a koupelnu, je napojen na elektřinu, plyn, vodovod a kanalizaci. Je vhodný k ubytování návštěv. Součástí zahradního domku je zděný vytápěný skladovací prostor o velikosti 20 m².

Prodej rodinného domu 140 m², pozemek 439 m², Tisová - Jemnice 9, okr. Tachov

Tisová – část obce Jemnice 9, okres Tachov
2 490 000 Kč

Prodej rodinného domu, 140 m², v Tisové, Jemnice 9, okr. Tachov, pozemek 439 m².

Dům se nachází na okraji klidné obce, vhodný pro rekonstrukci dle vlastních představ. Dům má 2 nadzemní podlaží. Dispozičně řešen jako 4+1 s velkým množstvím úložných prostor (2 x šatna, komora, spíž). Napojeno na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Vytápění kotlem na tuhá paliva s rozvodem ústředního topení do celého domu. Součástí nemovitosti je garáž, dílna a kůlna. Vhodné pro trvalé bydlení či klidnou rekreaci. Nájezd na dálnici D5 a průmyslová zóna s řadou pracovních příležitostí 5 km, mateřská škola v Tisové – 4 km, veškerá občanská vybavenost v Tachově – 10 km.

Prodej domu v osobním vlastnictví 1100 m², Praha 10 - Dolní Měcholupy

ulice Kutnohorská, Praha 10 – Dolní Měcholupy
Cena na vyžádání v kanceláři

Prodej bytových a skladových prostor v Dolních Měcholupech
Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor nemovitostí v Dolních Měcholupech a velkým potenciálem budoucího příjmu.
Nemovitost se skládá ze 3 bytových jednotek, a 3 nebytových, komerčních prostor. Jedná se o zavedenou prodejnu potravin, dále o skladové prostory a poté o bývalou prodejnu, která je nyní neobsazena.
Byty jsou o velikosti 5+1, a 2x 2+1 a všechny jsou zobrazeny na plánku v půdorysech.
Dále se v nemovitosti nachází půdní prostor, který je v současné době neopbyvatelný, ale lze předělat k obývání a vytvořit z něj tak další bytovou jednotku.

Vše s vlastní parkováním ve dvoře s vjezde pří z hlavní silnice.

Skladový prostor má oddělenou elektřinu i samostatně plynové topení.

Obchod potravin má 3 roky novou elektřinu a je to jediný objekt, který je vytápěn elektřinou.

Bytové jednotky i třetí komerční prostor mají každá svůj plynový kotel k vytápění.

Nemovitost doporučuji vidět. Prohlídkou Vás provedu osobně za účasti správce budovy.

Cena je k jednání.

Pokud budete chtít v této problematice pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

Formulář pro kontaktování

Kontakt

Najdete nás zde:

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d2581.1130554882825!2d14.024476315807357!3d49.6898437793776!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x470b0dd9b78f9203%3A0xe9ebd1659cce009b!2zxb1pxb5rb3ZhIDcwOCwgMjYxIDAxIFDFmcOtYnJhbQ!5e0!3m2!1scs!2scz!4v1543915435230" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>

11 solution bp, s.r.o.

Žižkova 708
261 01 Příbram
IČ: 24168971
DIČ: CZ24168971

Ondřej Kapras

projektový manažer
775 642 725
ondrej@11solutionbp.cz

Jitka Slepičková

asistentka
737 575 323
jitka@11solutionbp.cz